Close

Zapoznaj się z nowymi opcjami w module Kartoteka oraz Czas pracy.

Pierwsze usprawnienie wprowadzone w ostatnich tygodniach dotyczy możliwości wgrania do systemu wielu dokumentów jednocześnie.

Pliki ładowane do systemu muszą posiadać odpowiednią nazwę, aby na jej podstawie przypisać je do właściwej osoby. Można dodawać wiele dokumentów różnego rodzaju czy wielkości jednocześnie, do jednej lub wielu osób.

Aby skorzystać z tej opcji, z poziomu konta Działu kadr przejdź do zakładki Konfiguracja –> Narzędzia –> Dodaj wiele dokumentów dla pracowników i załaduj dokument zgodnie z instrukcją.

Dodawanie wielu dokumentów jednocześnie dla Pracownika w systemie HRnest.
Przykład opisu wgrywanych zbiorczo dokumentów.

Po wgraniu pliku dane będą widoczne w sekcji Dokumenty w module Kartoteka.

Druga zmiana dotyczy rozróżnienia systemów czasu pracy w harmonogramach. Od teraz tworząc go zobaczysz następujący podział:

Rozróżnienie systemów czasu pracy w systemie HRnest.

Dla ułatwienia Twojej pracy, możesz na stałe ustawić domyślny system czasu pracy, który będzie automatycznie podstawiany przy tworzeniu nowego grafiku. W tym celu przejdź do zakładki Konfiguracja –> Konfiguracja Czas pracy –> Harmonogramy –> Domyślny system czasu pracy.

Ustawienie domyślnego systemu czasu pracy w systemie HRnest.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.