Close

Usprawnienia #33 – przydatne modyfikacje w Harmonogramach i PWS’ach

Tworzenie harmonogramu czasu pracy stało się jeszcze prostsze i szybsze, a w szczegółach Polecenia wyjazdu służbowego wprowadzisz wiele dodatkowych informacji dotyczących podróży służbowej Pracownika.

Zmiany w Harmonogramach (moduł Czas pracy) dotyczą przebudowy formularza umożliwiającego konfigurację zbiorczych akcji, takich jak dodanie lub usunięcie godzin pracy, wczytanie wcześniej zdefiniowanego szablonu, czy pliku CSV. Teraz wszystkie te funkcje znajdziesz w jednym miejscu, w przejrzystej formule.

Nowy formularz umożliwiający konfigurację zbiorczych akcji.

Wdrożona została dodatkowa funkcjonalność w edycji harmonogramu – opcja kopiuj/wklej, dostępna z poziomu edytora. Dzięki niej szybciej ułożysz harmonogram dla Pracowników np. pracujących w systemie zmianowym.

Opcja kopiuj/wklej w tworzeniu harmonogramu.

Usprawnienia w module Delegacje, to możliwość wprowadzenia w Poleceniu wyjazdu służbowego wielu dodatkowych informacji, powiązanych z wyjazdem służbowym Pracownika, a także opcja edycji pola Zaliczka. Zmiany możliwe są do wprowadzenia przez administratora konta Działu kadr lub osobę rozliczającą delegacje.

Nowe funkcje w Poleceniu wyjazdu służbowego.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.