Close

Usprawnienia #29 – szereg udogodnień w Urlopach, Delegacjach i Czasie pracy

Ostatni miesiąc przyniósł sporo usprawnień w naszych trzech modułach – Urlopach, Delegacjach i Czasie pracy. Dają one jeszcze więcej samodzielności i możliwości przy zarządzaniu danymi.

W module urlopowym dodaliśmy możliwość samodzielnego decydowania o włączeniu edycji zatwierdzonych wniosków. Po włączeniu tej opcji Dział kadr będzie mógł edytować wnioski, które zostały finalnie zaakceptowane lub czekają na zatwierdzenie.

Możliwość edycji zatwierdzonych wniosków urlopowych w aplikacji HRnest.

Ponadto, w widoku wniosku pojawiła się opcja rozwijania wykorzystania urlopu, gdzie znajduje się wyszczególnienie miesiąc po miesiącu.

Wyszczególnienie w miesiącach złożonych wniosków w aplikacji HRnest.

Uwaga: nie dotyczy to urlopu wypoczynkowego / na żądanie / niedostępności – dla tych typów został dodany osobny link pokazujący rozbicie limitu.

Sprawdzenie wykorzystania limitu wykorzystanych wniosków urlopowych w aplikacji HRnest.

W konfiguracji modułu Delegacje dodaliśmy pole ‘Dodatek pieniężny’. Jest to udogodnienie dla tych, którzy chcą wypłacać dodatki lub wyższe stawki swoim Pracownikom ponad to, co jest w rozporządzeniu dla diet. Dzięki temu osoba rozliczająca delegację będzie miała możliwość określić dodatkową wartość pieniężną wypłacaną Pracownikowi dodatkowo wraz z przysługującą dietą.

Pole 'Dodatek pieniężny' w rozliczeniu delegacji w aplikacji HRnest.

W zakładce Polecenia wyjazdu służbowego pojawiła się opcja anulowania PWSów przez Dział kadr i osobę rozliczającą.

Możliwość anulowania polecenia wyjazdu służbowego przez dział kadr i osobę rozliczającą w aplikacji HRnest.

Ponadto, dodaliśmy możliwość wygenerowania PDF z Polecenia wyjazdu służbowego.

Możliwość eksportu do PDF polecenia wyjazdu służbowego.

Dodatkowo, w wyeksportowanym do Excela pliku z rozliczonymi delegacjami pojawiły się na końcu kolumny z kosztami delegacji, wypłaconą zaliczką i różnicą.

Kolumny z kosztami delegacji w pliku Excel w aplikacji HRnest.

W Czasie pracy pojawiły się usprawnienia w sekcji Projektów. Dodaliśmy możliwość eksportu do Excela szczegółowego zestawienia kto, ile i w którym dniu pracował nad danym projektem.

Możliwość eksportu do Excela szczegółów wykonania projektu w aplikacji HRnest.

Ponadto, w wykonaniu wybranego projektu dodaliśmy kolumnę z komentarzem (która pojawia ona się też w eksporcie do Excela). Komentarz dodawany jest podczas oznaczania czasu poświęconego na dany projekt. W zestawieniu sumowane są wpisy dla danego dnia i projektu, więc jeśli jest ich więcej niż jeden, to komentarze oddzielane są średnikiem.

Możliwość dodania komentarza przy wykonaniu projektu w aplikacji HRnest.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.